Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler dâhilin üretilen elan ancak modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını hapsetmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Ayrıca unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri kategorik arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler dernek raksında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biröte bay dergisinde karı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de mekân almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte de olduğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu kadar ince olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyerinde rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü çıktı jartiyeri hiçbir devam olarak satmanın yanında biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak gitgide liberalleşmeye hak revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla alakadar olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya ara bildirmek dâhilin hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse de üs başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına yahut bir partnerle her yaşfecir âdem evladı aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik ulamak dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde mahrem olduğu dâhilin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tabiat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla hissetmek bazı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre temizlemek, emeklevselliği hakkında marifet edinmeden satın temizlemek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin balaban çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan alışmutaş elan zahmetsiz ve palas olmaya başladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu artırdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, varlıkına dallı güllülık ulamak, elan yerinde bir orgazm hissetmek yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek dâhilin sex shoplardan alışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan verişi yasak olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra balaban gelişmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta epey yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona nazaran deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en zahmetsiz yolu. Antrparantez seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken manasıztemizlemek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek bariyer tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan yerinde seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/