Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınü dereceyle bitirmiştir. Antrparantez Bilkent Üniversitesi İşletme Veri Yönetimi kısmınde de terbiye almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de zeban eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal boyun projeleri alanlarında birşunca muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak uhde yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün nispetle hatta geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içinde, Bilinçli Gençler toplumsal boyun projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin terbiye ve tarım düzlükındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya müteveccih çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde mimarilandırdığı Bilinçli Gençler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine derece herkes bu mimarilanmanın içinde bulunarak, faydalı işçiliklerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milel gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş eşıdır ve iş sundurmaında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Antrparantez farklı tekebbür ve üretimlarda reislik pozisyonlarında da çalışkan olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal boyun ve pediatri düzlükındaki çalışmalarını hız kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal boyun projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş sundurmaındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çalışmaları, körpelerin terbiye ve tarım düzlükındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.