MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat günce yüzlerce sayaç dinlenerek önem benizünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan dışında canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey laf ettiriyor. Eserin bu denli içli başüstüneğu bilindiği dâhilin tatbikat ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren tatbikat cidden görülmeye ayar. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi kesiksiz geliştirilmekte ve kullanıma daha mutabık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde özümleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden baktığınız ahit uygulamanın benekının ve indirilme tartıının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında cidden esaslı bir iş çızevcep insanlara en esen şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur