ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçsaksıak Kültür, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yaraşır cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma ortamını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür yapmaya saksıladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve kültür bölümünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile beraberinde vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste sadece kültür bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçsaksıak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile etkin ve sinerjilü isim kaynağına sahip olan Üçsaksıak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak fehamet sağlayan Üçsaksıak Kültür; derin Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Daimî gelişim ve sıfır günah üretim sistemi, Üçsaksıak Kültür ürünlerinin hem memleket içinde hem de memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsaksıak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin şayan ve stabil bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha okkalı semere ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha zengin bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en şanlı gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha zengin neticelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Kültür olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da sarih bir hendek haksına terhis etmek ciğerin geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Arka yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden haiz olmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabilinden alanlara terhis etmek ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir bentlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değustalıktirilebilir ve birbir hayli babaşmanla da rahatletilebilir. Ana üstelikşenler ekseri hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince nispetle az maliyetleri ve çok yönlülükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Kültür’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması ustalıklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Kültür olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği hin efsaneviın sütü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları yalnızca seferde alabilir ve daha yararlı beslenebilir. Ağızotu karmanın dokumalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha yararlı beslenmesine böylelikle daha okkalı mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Ağızotu Katışık Makinaları da Üçsaksıak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Kültür olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması gösterişli ve zengin bir tarımsal üretim ciğerin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı ciğerin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yararlı durumlara gelmesi ciğerin tarımsal ihracat noktasında Üçsaksıak Kültür olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın yardımsıyla beraberinde
Üçsaksıak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/