Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca haber aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda sefahat bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız kazara biriyle strüktürlabildiği gibi antrparantez tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla strüktürlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş olmak bağırsakin yalnızca nickname (eğreti kişi) cızıktırmak yeterli olurken bazılarındaysa sohbete temellamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program mabeyin suratünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve fonlü, ünlü ve fonlü gibi tercihe ilişkilı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kesik süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir öbür pop chat program olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet